Gastronomie


... kam pěšky na pivo nebo jídlo ...

Do kempu Liščí mlýn je to jen 6 minut cesty. Čepují tam pivo Bernard, nicméně tam nevaří. Můžete si tam dát něco nakládaného, prostě studená kuchyně.

Za nejstarší beskydskou hospodou se vydejte do Trojanovic. Není to daleko. pěšky tam budete za 12 minut. Je to jedna z nejdéle fungujících hospod pod Beskydami. Na Balitě čepují pivo už od roku 1627.

Restaurace Planiska nabízí výbornou a poctivou českou kuchyni s nabídkou jídel regionální valašské kuchyně. Do restaurace se dostanete pěšky během 12 minut.

... zkuste italskou pizzu od mistra ...

Zkuste pizzu od mistra! Jedinečná pizza o průměru 45 cm, upečená v domácím prostředí z velmi tenkého těsta a s použitím těch nejlepších ingrediencí. I když vítězství ve finále PIZZA CUP pizzaři uteklo, pro nás je  mistrem.

Pro tu nejlepší chuť se vyplatí přijít. Chalupa je od místa jen 10 minut chůze. Pizza je obvykle připravená do 30 minut. Můžete si vybrat z 18 různých druhů pizzy. Upozorňujeme, že v úterý je pizzerie zavřená


... další restaurace v okolí ...

Jedna z nejnavštěvovanějších restaurací v Beskydech díky přijatelným cenám a možnosti se nasnídat, naobědvat i povečeřet. Můžete si vybrat mezi posezením v klasické pivnici, jídelně i na letní terase. Každý den nabízí nová jídla v rámci denního menu.

Oblíbeným výletním místem pod horami je Restaurace Maralák. Je to místo, kde se kříží několik turistických tras a je oblíbené zejména cykloturisty. Určitě ochutnejte jejich jedinečné bramboráky. Mimochodem, od restaurace je nádherný výhled na okolí. Pak už vás čeká jen 3 kilometry z kopce zpátky na chalupu.

Restaurace Rekovice je umístěna v historické budově z doby před založením obce Trojanovice. Nevšedně pojatá rekonstrukce nabízí hostům koncept otevřenosti, který umožňuje průhled do kuchyně, ale také skrze velkoformátové okno ven do přírody. Okolí láká na procházku ke skokanským můstkům nebo k ranči Horečky.


Pohankový mlýn - objevte kouzlo chutí pohanky v široké nabídce lahodných pochutin. Ať už jste u nás nebo doma, tyto výrobky můžete mít vždy po ruce díky možnosti objednání online.


Dovolená by měla být synonymem pro pohodu a odpočinek. Pro ty dny, kdy si přejete oddechnout od vaření a přesto si pochutnat, je tu široká nabídka denních meníček v okolních restauracích.